Tamponová tisková technika se vyvinula z tiskové techniky, používané ve švýcarském hodinářském průmyslu k potiskování hodinových ciferníku ručními želatinovými tampony. Tamponový tisk je nepřímá metoda tisku z hloubky, při které se pomocí speciální planžety plní fotochemicky vyleptané ploché klišé. Tampon je vyroben ze směsi silikonového kaučuku, silikonového oleje a dalších plnidel, proto je tamponové technologie užíváno převážně u oblých předmětů jako např. tužky, zapalovače, sportovní nářadí, kosmetické flakony, hodiny, fotografické přístroje, hudební nosiče, klávesnice, keramika, sklo, nábytkové kování a jiné reklamní a průmyslové výrobky, které je nutno dodávat s potiskem.

Naše firma nabízí tamponový potisk na jednobarevných a dvoubarevných strojích TTN a PAD-PRINTER a tříbarevném na stroji  TTN. Barvy namícháme dle přání zákazníka v barevné škále PANTONE. V tamponovém tisku a v tisku všeobecně je mnoho pro a  proti, proto se snažíme našim zákazníkům poradit jakou technologií tisku je možné jejich výrobek nebo reklamní předmět, který si vybrali, potisknout. Vzhledem k mnoha variantám tisku, ceny tisku a předmětů kalkulujeme na požádání zákazníka. Pro lepší představivost zákazníka na vyžádání připravíme korekturu na papíře v provedení 1:1, nebo připravíme nátisky na  předmět, který si vybral.

Dále také nabízíme průmyslový tisk na rotačnim tamponovém stroji RTI Tampoprint, jedná se o tamponový jednobarevný rotačni tisk na předměty, které je potřeba potisknout pocelém obvodu např.: o-kroužky (po obvodu), golfové míčky, různé flakony a jiné válcové předměty